Produkty marki Castolin

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-50 z 69 pozycji

W naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie starannie wyselekcjonowane, wysokogatunkowe produkty należące do uznanych na świecie producentów. Dlatego nie mogło wśród nich zabraknąć marki Castolin. Należy ona do holdingu Messer Eutectic Castolin, który powstał w 2000 roku po połączeniu polecanego przez nas szwajcarskiego producenta z niemiecką firmą Messer Industrie GmbH. Od tamtego momentu przedsiębiorstwa trafiły do ponad 100 krajów na całym świecie i posiadają 4 zakłady produkcyjne: w Azji, Ameryce oraz Europie. Dzięki temu produkty Castolin trafiają do klientów w rekordowo krótkim terminie.

Szwajcarska marka specjalizuje się w wytwórstwie materiałów oraz narzędzi do lutowania i spawania różnego rodzaju metali. Powstają one przy użyciu wysokiej jakości surowców, które gwarantują tworzenie silnego spoiwa. Co więcej, narzędzia Castolin nadają się do wieloletniego użytkowania przy prawidłowej konserwacji. To powody, dla których producent cieszy się tak dużym uznaniem na wszystkich kontynentach.

Materiały do lutowania Castolin

Znajdujące się w tej kategorii produkty przydadzą się zarówno do lutowania miękkiego (do 450︒C), jak i twardego (powyżej 450︒C). Nadają się do każdego rodzaju metali: od aluminium po stal nierdzewną. Pod tym względem firma Castolin jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego, kto potrzebuje konkretnych rozwiązań do realizacji swojego projektu. Możemy zaoferować tlen chemiczny, propan butan do palników, preparat konserwujący, środek penetrujący topnik i tym podobne produkty.

Wymienione materiały znajdą swoje zastosowanie w licznych branżach, takich jak montaż klimatyzacji i instalacji domowych czy produkcja elektroniki. Ze względu na konieczność dostarczania klientom sprawdzonych technologii, Castolin powinien być pierwszym wyborem każdego profesjonalisty.

czytaj więcej

Zestawy i produkty Castolin w naszej ofercie

Posiadamy nie tylko materiały niezbędne do skutecznego lutowania, ale także szereg przydatnych narzędzi pochodzących od szwajcarsko-niemieckiego producenta. Wśród nich znajduje się m.in.:

  • lutownica transformatorowa 100W o przerywanym trybie pracy z zapasowym grotem,
  • termoizolacyjna mata ochronna wielokrotnego użytku,
  • wspornik magnetyczny do dowolnej części ferromagnetycznej,
  • zestaw pędzli z końskiego włosia do topnika,
  • czyścik do przygotowania rur miedzianych do spawania lub lutowania,

oraz wiele innych. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością, a nawet przystępną ceną. Producent Castolin dba bowiem o to, aby jego rozwiązania były szeroko dostępne. Dlatego korzystają z nich zarówno domowi majsterkowicze, jak i profesjonaliści w swoich warsztatach. Warto przy okazji dodać, że produkty Castolin doskonale współgrają z materiałami tej marki. W naszym sklepie można szybko zamówić pełen komplet, który znacząco ułatwi lutowanie.

Z przyjemnością pomożemy wybrać modele, które najlepiej odpowiedzą na wymagania klientów. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy też na każde pytanie związane z produktami Castolin.