Menu

Środki chemiczne, preparaty, płyny, oleje do klimatyzacji

Jest 248 produktów.

Pokazano 1-50 z 248 pozycji

Aktywne filtry

Inter Instal jest dystrybutorem chemii stosowanej w chłodnictwie, klimatyzacji, motoryzacji oraz przy lutowaniu miedzi i aluminium.
W swojej bogatej ofercie mamy czynniki chłodnicze – R134a, R32, R1234yf, R410a, R404, izobutan R600, propanR290, azot oraz tlen techniczny, czyli gazy niezbędne podczas lutowania.
W asortymencie chemii do chłodnictwa i klimatyzacji oferujemy produkty renomowanego włoskiego producenta ERRECOM, amerykańskiego Nu-Calcon, Scorpion Climate, . W naszym portfolio można wyróżnić oleje chłodnicze PAG46, PAG100, POE32, POE68, oleje do pomp próżniowych Errecom i CPS, barwniki UV, płyny do płukania klimatyzacji Errecom Alpha i Belnet, środki do regeneracji filtrów DPF i FAP, płyny do odgrzybiana ultradźwiękowego Errecom Atom, środki zapachowe Errecom Interior Pourifier, środki do czyszczenia skraplaczy i parowników w tym Errecom Evaporator Cleaner, Clench, Sword, Jab, Best Acid Condenser Cleaner, uszczelniacze układów klimatyzacji Errecom EXTREME, SealUp, wykrywacze nieszczelności w płynie.
W przypadku chemii wykorzystywanej podczas lutowania posiadamy: topniki AMASAN i CASTOLIN, kalafonie, pasty do lutowania, pasty antycieplne, żele ochronne i inne.
Środki chemiczne do chłodnictwa i klimatyzacji