Menu

Narzędzia serwisowe

Jest 855 produktów.

Pokazano 1-50 z 855 pozycji

Aktywne filtry

Narzędzia chłodnicze są niezbędne do wykonania prawidłowego serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Dzięki narzędziom serwisowym możliwe jest  prawidłowe zdiagnozowanie układu chłodniczego, znalezienie usterki i wykonanie koniecznej naprawy. Hurtownia chłodnicza Inter Instal  jest sprawdzonym dostawcą narzędzi chłodniczych. Prężnie działamy na rynku chłodnictwa i klimatyzacji, oferując naszym Klientom najszerszą gamę urządzeń i narzędzi  dostępnych w ciągłej sprzedaży.
Dostarczamy szeroką gamę pomp próżniowych i wag chłodniczych VALUE i Elitech. Urządzenia do odgrzybiania ultradźwiękowego oraz do płukania układów klimatyzacji też są naszą mocną stroną.
W ofercie sklepu internetowego posiadamy najwyższej jakości wykrywacze nieszczelności układów opartych na czynnikach chłodniczych takich jak propan, metan, R32, R410, R404a itd. Każdy profesjonalny serwisant układów chłodniczych z pewnością  zwróci  uwagę na narzędzia potrzebne w codziennej pracy takie jak, klucze dynamometryczne, grzebienie do lamel wymienników ciepła (parowników i skraplaczy). Ponadto warto zwrócić uwagę na lusterka inspekcyjne niezbędne np. podczas lutowania rur chłodniczych, butle serwisowe do wymiany czynnika chłodniczego, latarki UV przydatne podczas wykrywania nieszczelności układu przy pomocy barwnika fluoroscencyjnego UV.
Nasza hurtownia chłodnicza zaopatruje inne sklepy i serwisy klimatyzacji również w zestawy manometrów serwisowych. Oferujemy manometry renomowanej niemieckiej firmy TESTO oraz jednego z czołowych producentów osprzętu dla chłodnictwa czyli VALUE Tools.
Narzędzia do obróbki rur chłodniczych również są naszą mocną stroną. Wśród bogatej oferty znajdą Państwo noże do rur chłodniczych, kielicharki, giętarki, rozwalcarki, ekspandery, gratowniki producentów VALUE, Black Diamond, Shineyear,  Rothenberger, Mastercool. Warto dodać, iż firma Inter Instal jest dystrybutorem przyrządów do czyszczenia marki Marolex – czołowego polskiego producenta opryskiwaczy, odsysarek próżniowych i myjek ciśnieniowych również akumulatorowych

czytaj więcej

Narzędzia serwisowe do klimatyzacji

Wydajność urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych zależy w znacznym stopniu od odpowiedniej, w miarę możliwości regularnie przeprowadzanej konserwacji. Do tego celu niezbędne okazują się profesjonalne narzędzia serwisowe. Od ich jakości zależy, czy prace zostaną wykonane we właściwy sposób, a klimatyzacja zachowa pełną funkcjonalność. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo narzędzia serwisowe do chłodnictwa najwyższej klasy, starannie wykonane z wytrzymałych materiałów. Dostępne u nas produkty renomowanych marek charakteryzują się łatwością i komfortem obsługi, trwałością, a także dużą sprawnością działania. To sprzęt, który doskonale nadaje się do użytku profesjonalnego. Posiadacze urządzeń chłodniczych również znajdą niezbędne narzędzia, dzięki którym samodzielnie dokonają podstawowej konserwacji oraz drobnych napraw. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i składanie zamówień bezpośrednio na stronie lub w naszym sklepie na Allegro.

Niezbędne narzędzia do klimatyzacji

Urządzenia chłodnicze składają się z wielu podzespołów umożliwiających ich działanie. W tej kategorii znajdą Państwo wszelkiego rodzaju urządzenia służące do montażu klimatyzacji, sprawdzania jej wydajności czy dokonywania napraw, a także podstawowe, uniwersalne zamienniki. Oferta jest bardzo zróżnicowana i obejmuje m.in. pompy próżniowe, stacje odzysku czynnika chłodzącego, wagi elektroniczne, zestawy do płukania oraz odgrzybiania układów klimatyzacji czy wykrywacze nieszczelności. W asortymencie znajdują się także drobne elementy, jak zawory i złącza klimatyzacji lub węże serwisowe. Ponadto, mamy także wszelkie konieczne przy montażu oraz konserwacji narzędzia serwisowe do klimatyzacji, jak np. klucze dynamometryczne, lusterka inspekcyjne, szczypce, noże do cięcia rur, giętarki i inne przydatne przyrządy. Oferujemy również zestawy podstawowych narzędzi montażowo-serwisowych, w tym komplety dostępne w skrzynkach lub plecakach ułatwiających ich przechowywanie, a także transport.

Jak zadbać o urządzenia klimatyzacyjne?

Narzędzia dostępne w tej kategorii są dedykowane przede wszystkim specjalistom, którzy na co dzień zajmują się montażem lub naprawą urządzeń chłodniczych. Podstawowe prace konserwatorskie mogą być jednak wykonywane także przez użytkowników klimatyzacji. Należy zadbać przede wszystkim o czystość urządzenia, dobierając odpowiednie preparaty. W układach chłodniczych panują specyficzne warunki, sprzyjające grzybom i innym mikroorganizmom stwarzającym zagrożenie dla zdrowia. Warto zatem wyposażyć się w profesjonalne narzędzia serwisowe do klimatyzacji. Dobrze zaopatrzyć się także w sprzęt niezbędny do płukania układów i czyszczenia filtrów, który również znajdują się w naszym asortymencie. Obejmuje on wyłącznie urządzenia serwisowe sprawdzonych, renomowanych producentów, dzięki czemu mamy gwarancję, że sprzedajemy narzędzia najwyższej jakości, które nie zawiodą podczas pracy. W przypadku jakichkolwiek pytań, a także problemów z wyborem produktów, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszelkiej pomocy.

Narzędzia serwisowe do klimatyzacji i chłodnictwa