Menu

Klimatyzacja do kombajnu, ciągnika, traktora

Podkategorie

Aktywne filtry

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji do maszyn rolniczych i budowlanych. Oferujemy kompletne zestawy klimatyzacji do kombajnów, ciągników, koparek, koparko-ładowarek, wywrotek, maszyn drogowych i leśnych. Nasze zestawy klimatyzacji charakteryzują się tym, że są oparte na oryginalnych podzespołach montowanych oryginalnie przez producenta danej maszyny. Gwarantuje to prawidłowe działanie klimatyzacji przez długie lata od montażu.

W szczególności polecamy zestaw klimatyzacji do kombajnu CLAAS Dominator 86 i 88. Do kombajnów CLAAS poza samymi częściami klimatyzacji możemy zaoferować również kompletny zestaw montażowy, w skład którego wchodzi: uchwyt sprężarki, napinacz sprężarki, uchwyt skraplacza, rynienka i wężyk do oprowadzania skroplin z parownika, koło napędowe od strony silnika oraz pasek klinowy.

Drugim zestawem najczęściej wybieranym przez klientów jest kompletny zestaw klimatyzacji do kombajnu BIZON ZO56, Rekord ZO58. Tak jak zestaw do kombajny CLAAS charakteryzuje się on oryginalnymi częściami oraz tym, że oferujemy do Bizonów nasz autorski uchwyt sprężarki, co znacząco ułatwia montaż klimatyzacji.

Naszą mocną stroną są również zestawy klimatyzacji do ciągników rolniczych takich marek jak CLAAS, John Deere, New Holland, CASE, Deutz, Zetor, Ursus, Lamborghini, Massey Ferguson, SAME.
Poza zestawami klimatyzacji do maszyn rolniczych specjalizujemy się w kompletowaniu zestawów klimatyzacji do maszyn budowlanych. W swojej ofercie mamy zestawy do koparek i koparko-ładowarek JCB 3CX, 4CX, VOLVO BL71, CASE 580ST, 590ST, 695ST, do maszyn leśnych i drogowych.

Wszystkie nasze zestawy klimatyzacji charakteryzują się najwyższą jakością, oryginalnymi częściami oraz tym, że do każdego zestawu dodajemy naszą instrukcję montażu. Warto zaznaczyć, że klient samodzielnie może dokonać montażu naszych klimatyzacji bez utraty gwarancji.

W kwestii takiej, jak klimatyzacja do maszyn rolniczych i budowlanych, oferujemy nie tylko poszczególne części i podzespoły, ale także zestawy dedykowane poszczególnym modelom pojazdów. W asortymencie Inter-Instal znaleźć można rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku marek takich jak Bizon, Dronningborg, Farmtrac, Belarus, Ursus, Fiatagri, Hemas, Deutz Fahr, Fortschritt, John Deere, New Holland, Case, Claas, Same, Valtra, Manitou, Massey Fergusson, Biełaz, Volvo, JCB, Cat, Komtasu, Fendt, Renault czy Zetor. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do warsztatów, sklepów, hurtowni i firm, ale także do klientów indywidualnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, oferujemy także profesjonalne narzędzia serwisowe i specjalistyczne przyrządy pomiarowe. W Inter-Instal zakupić można też wszystkie niezbędne do oczyszczania i konserwacji klimatyzacji preparaty chemiczne (np. czynniki chłodnicze, gazy techniczne, płyny do odgrzybiania itp.).

czytaj więcej

Czym wyróżnia się dostępna w naszej ofercie klimatyzacja do ciągnika?

W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku rozwiązań każdy dostępny w ofercie Inter-Instal, zestaw klimatyzacji do ciągnika można samodzielnie zainstalować bez utraty gwarancji producenta pojazdu. Dzięki naszej autorskiej instrukcji, która dołączona jest do każdego kompletu, proces montażu przebiega sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo. Wszystkie dostępne w naszej ofercie zestawy składają się jedynie z oryginalnych części najwyższej jakości, a ponadto objęte są one również gwarancją. Wbrew pozorom klimatyzacja do ciągnika nie może opierać się częściach z samochodowych klimatyzatorów, ponieważ nie zostały one zaprojektowane do intensywnej pracy w ciężkich warunkach. Zarówno w przypadku maszyn rolniczych, jak i też budowalnych, zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować w dopasowany do specyfiki branży klimatyzator do ciągnika, traktora, kombajnu, sieczkarni, koparki, ładowarki, wywrotki czy koparko-ładowarki. Kompletowanie zestawów klimatyzacji dedykowanych poszczególnym rodzajom oraz modelom maszyn rolniczych i budowlanych to główny filar naszej działalności. Potwierdzić to może dodatkowo niemalże idealna średnia ocen wystawionych przez naszych klientów na znanej platformie Trusted Shops.

Ile kosztuje klimatyzacja dachowa do ciągnika?

To, ile dokładnie kosztuje dachowa klimatyzacja do kombajnu czy ciągnika, zależne jest przede wszystkim od marki oraz modelu pojazdu. Ceny wszystkich dostępnych w naszej ofercie zestawów widoczne są na naszej stronie. Dzięki automatycznie aktywowanej dla wszystkich zamówień o wartości przekraczającej 40 złotych brutto usłudze INTERsmart nie trzeba płacić nic za dostawę do paczkomatu inPost lub wysyłkę kurierem DPD bądź UPS. W kwestii takiej, jak klimatyzacja do maszyn rolniczych i budowalnych, koszt przy samodzielnym montażu zamyka się najczęściej w przedziale od 4500 do 6500 złotych. Wszystkie osoby zainteresowane którymkolwiek z zestawów klimatyzacji prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.

Dlaczego opłaca się zainwestować w nowy i profesjonalny klimatyzator do kombajnu?

Mając na uwadze zmienne warunki pogodowe oraz specyfikę polskiego klimatu, klimatyzacja przydaje się nie tylko latem, ale także i wiosną oraz jesienią. Wszystkie dostępne w naszej ofercie rozwiązania są w pełni dopasowane do ciężkich warunków, w jakich zazwyczaj pracują maszyny budowlane i rolnicze. Traktor, podobnie jak kombajn, najbardziej opłaca się wyposażyć w profesjonalny klimatyzator dachowy. Przekładanie przypadkowej klimatyzacji samochodowej do nowych pojazdów rolniczych nie ma zupełnie sensu, ponieważ można w ten sposób tylko pożegnać się z gwarancją producenta maszyny. Jak już wspomnieliśmy, każda klimatyzacja dachowa do ciągnika dostępna w naszej ofercie opiera oryginalnych podzespołach danego producenta, dzięki czemu nawet w przypadku samodzielnego montażu nie trzeba martwić się utratą gwarancji. W przypadku jakichkolwiek problemów lub trudności ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy z naszym działem sprzedaży.

Zestawy klimatyzacji - klimatyzacja do kombajnu, ciągnika, traktora i innych maszyn rolniczych