Menu

Klimatyzacja do kombajnu, ciągnika, traktora

Podkategorie

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-50 z 53 pozycji

Aktywne filtry

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji do maszyn rolniczych i budowlanych. Oferujemy kompletne zestawy klimatyzacji do kombajnów, ciągników, koparek, koparko-ładowarek, wywrotek, maszyn drogowych i leśnych. Nasze zestawy klimatyzacji charakteryzują się tym, że są oparte na oryginalnych podzespołach montowanych oryginalnie przez producenta danej maszyny. Gwarantuje to prawidłowe działanie klimatyzacji przez długie lata od montażu.
W szczególności polecamy zestaw klimatyzacji do kombajnu CLAAS Dominator 86 i 88. Do kombajnów CLAAS poza samymi częściami klimatyzacji możemy zaoferować również kompletny zestaw montażowy, w skład którego wchodzi: uchwyt sprężarki, napinacz sprężarki, uchwyt skraplacza, rynienka i wężyk do oprowadzania skroplin z parownika, koło napędowe od strony silnika oraz pasek klinowy.
Drugim zestawem najczęściej wybieranym przez klientów jest kompletny zestaw klimatyzacji do kombajnu BIZON ZO56, Rekord ZO58. Tak jak zestaw do kombajny CLAAS charakteryzuje się on oryginalnymi częściami oraz tym, że oferujemy do Bizonów nasz autorski uchwyt sprężarki, co znacząco ułatwia montaż klimatyzacji.
Naszą mocną stroną są również zestawy klimatyzacji do ciągników rolniczych takich marek jak CLAAS, John Deere, New Holland, CASE, Deutz, Zetor, Ursus, Lamborghini, Massey Ferguson, SAME.
Poza zestawami klimatyzacji do maszyn rolniczych specjalizujemy się w kompletowaniu zestawów klimatyzacji do maszyn budowlanych. W swojej ofercie mamy zestawy do koparek i koparko-ładowarek JCB 3CX, 4CX, VOLVO BL71, CASE 580ST, 590ST, 695ST, do maszyn leśnych i drogowych.
Wszystkie nasze zestawy klimatyzacji charakteryzują się najwyższą jakością, oryginalnymi częściami oraz tym, że do każdego zestawu dodajemy naszą instrukcję montażu. Warto zaznaczyć, że klient samodzielnie może dokonać montażu naszych klimatyzacji bez utraty gwarancji.

Zestawy klimatyzacji - klimatyzacja do kombajnu, ciągnika