Menu

Narzędzia i akcesoria do lutowania

Aktywne filtry

W każdym profesjonalnym warsztacie – również przydomowym – powinny znaleźć się kompletne zestawy do samodzielnego lutowania. Tylko one zapewniają precyzję wykonania oraz łatwość poradzenia sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. W naszym asortymencie można znaleźć niezbędne do tego narzędzia wraz z materiałami oraz akcesoriami. Nasi klienci bez problemu zaopatrzą się we wszystkie potrzebne elementy, które wyróżniają się wysoką jakością.

Wysokogatunkowe spoiwa lutownicze

Lutowanie nie powiedzie się bez wykorzystania odpowiednich materiałów. Dlatego proponujemy zakup lutów o zróżnicowanych parametrach. Można je dobrać według potrzeb oraz założeń projektowych. Posiadamy spoiwa przeznaczone do lutowania zarówno aluminium, jak i miedzi. Dodatkowo w asortymencie znajduje się lut twardy z dużą zawartością srebra, który jest szczególnie przydatny przy łączeniu kapilarnym.

czytaj więcej

Niezawodne narzędzia potrzebne do lutowania

Podczas lutowania należy zadbać o swobodny dostęp do sprzętu, bez którego proces nie może zakończyć się powodzeniem. Mowa przede wszystkim o palnikach, reduktorach gazów (tlenu, azotu, wodoru) i – oczywiście – lutownicach. Maszyny do lutowania w prezentowanej ofercie pochodzą od uznanych w branży producentów, takich jak Express, Perun czy Castolin. Wymienione marki są najlepszą gwarancją wytrzymałości oraz jakości urządzeń. Zyskały uznanie klientów na całym świecie, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Narzędzia do lutowania najlepiej nabywać w pełnych zestawach. W ten sposób oszczędza się zarówno czas, jak i pieniądze. Zawartość kompletów różni się w zależności od modelu. Przeważnie zestawy do lutowania posiadają palnik renomowanej marki, kilka końcówek do lutowania rur na twardo i miękko, pojemne zasobniki gazowe oraz dodatkowe akcesoria. W asortymencie mamy również znacznie mniejsze modele. Dla przykładu tańszy zestaw lutowniczy może składać się wyłącznie z palnika i butli. Dzięki rozbudowanej ofercie każdy znajdzie komplet idealnie pasujący do swojego warsztatu.

Pozostałe akcesoria do lutowania w naszej ofercie

Każdy zestaw może zostać wyposażony w dodatkowe elementy, które poszerzają jego funkcjonalność. Szczególnej uwadze polecamy materiały do czyszczenia. To najlepszy sposób na utrzymanie swoich maszyn do lutowania w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas. Wśród materiałów znajdują się proste w obsłudze czyściki oraz pędzle.

Do zachowania bezpieczeństwa pracy przydadzą się z kolei maty ochronne. Zabezpieczają one daną powierzchnię przed działaniem wysokich temperatur, co przydaje się w warunkach warsztatowych oraz podczas serwisów.

Ponadto w ofercie znajdują się jeszcze inne akcesoria do lutowania, m.in. nasadki, końcówki i szczypce. Wszystkie wyróżniają się wyjątkową trwałością niezbędną do wielokrotnego użytkowania.

Proponowana przez nas cena narzędzi oraz akcesoriów do lutowania z pewnością sprosta wymaganiom wszystkich klientów. Zachęcamy więc do przyjrzenia się ofercie i składania zamówień. Pomoc w wyborze modelu można otrzymać po skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Narzędzia i akcesoria do lutowania