Menu

Przyrządy pomiarowe

Aktywne filtry

Bogaty asortyment na przyrządy pomiarowe

Pomiary różnorodnych parametrów oraz kontrola stanu technicznego są niezbędne do tego, aby utrzymać każdy element pojazdu w jak najlepszym stanie i przez jak najdłuższy okres. Dzięki odpowiednim narzędziom można w prosty sposób wychwycić moment, w którym coś nieprawidłowego dzieje się z konkretnym układem. Dlatego przyrządy kontrolno-pomiarowe znajdują się na wyposażeniu każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego, a także w prywatnych garażach właścicieli aut.

czytaj więcej

Wszystkie niezbędne przyrządy kontrolno-pomiarowe w jednym miejscu

Nigdy nie wiadomo, który element samochodu może zacząć sprawiać problemy, co wymusza jego częstszą kontrolę. Zamiast udawać się regularnie do warsztatów, można zbierać dane i wyciągać z nich wnioski również na własną rękę. Do tego właśnie przysłużą się nowoczesne narzędzia kontrolno-pomiarowe. W naszej ofercie można znaleźć praktycznie wszystko, co przyda się do samodzielnego mierzenia parametrów. Są to m.in.:

  • mierniki ciśnienia i termometry,
  • higrometry (wilgotnościomierze) oraz pirometry,
  • endoskopy techniczne,
  • decybelomierze i luksomierze,
  • mierniki poziomu CO i CO2,
  • kamery termowizyjne,
  • analizatory spalin,
  • multimetry cyfrowe,

a także wiele innych. W związku z szeroką ofertą jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas przyrządy, których aktualnie potrzebuje. Dzięki temu nie trzeba zamawiać narzędzi od kilku różnych dostawców, co pozwala ograniczyć koszty przesyłki.

Precyzyjne narzędzia kontrolno-pomiarowe

Najważniejszą kwestią pozostaje jednak jakość urządzeń. To od zastosowanej w nich technologii oraz użytych materiałów zależy ich przydatność. Znajdujące się w naszym sklepie przyrządy kontrolno-pomiarowe produkują branżowi liderzy, tacy jak Alue, Testo, Temtop czy Elitech. To gwarancja otrzymania produktu spełniającego wszystkie wymagania w zakresie jakości czy trwałości. Warto bowiem zwrócić uwagę na wyjątkową wytrzymałość narzędzi popularnych marek. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki środowiskowe. W związku z tym mogą być użytkowane i przechowywane w niemal dowolnych warunkach.

Równie ważna jest ich niezawodność. Zastosowane w przyrządach kontrolno-pomiarowych technologie pozwalają na otrzymanie i zapisywanie miarodajnych wyników. Można to łatwo zauważyć powtarzając badanie. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że zbierane informacje oddają stan faktyczny w 100%.

Przystępna cena narzędzi kontrolno-pomiarowych

Jakość nie musi oznaczać wysokiego kosztu zakupu. Dzięki współpracy z uznanymi markami jesteśmy w stanie zaoferować jedną z najkorzystniejszych ofert na całym lokalnym rynku. Narzędzia kontrolno-pomiarowe różnią się kosztem w zależności od ich rodzaju oraz producenta, ale w każdym przypadku charakteryzują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

Z przyjemnością opowiemy więcej o zaletach udostępnianych w naszym sklepie przyrządach kontrolno-pomiarowych. W tym celu wystarczy napisać do nas maila lub skontaktować się telefonicznie. Jako profesjonaliści pomożemy też w wyborze odpowiedniego do Państwa celów modelu.

Przyrządy i narzędzia kontrolno-pomiarowe