Produkty marki Testo - detektory wycieku gazów, rejestratory temperatury i wilgoci

Aktywne filtry

Przyrządy do pomiarów muszą być precyzyjne, trwałe oraz niezawodne. Dlatego warto skorzystać ze sprzętu zaprojektowanego przez specjalistów. Jako oficjalny dystrybutor Testo gwarantujemy dostęp do najlepszych rozwiązań na rodzimym rynku. Zapraszamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania.

Testo Polska – uznana marka

Niemiecka marka Testo działa w Polsce już od przeszło 20 lat. Jej siedziba mieści się w Pruszkowie. Dla osób zainteresowanych zakupem urządzeń pomiarowych Testo jest to dobra informacja. Oznacza to znaczne obniżenie cen, a także szybki dostęp do serwisów. Właśnie z tego powodu oddział Testo Polska jest tak chętnie wybierany zarówno przez profesjonalne przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych.

Narzędzia pomiarowe Testo należą do ścisłej światowej czołówki. Ugruntowanie wysokiego miejsca na rynku było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz nieustającemu trzymaniu się restrykcyjnych standardów jakościowych. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o dokładności i wytrzymałości, ale również wzięto pod uwagę prostotę obsługi. Narzędzia Testo nie powinny więc sprawić żadnych problemów w użytkowaniu nawet początkującym pracownikom i weekendowym majsterkowiczom.

czytaj więcej

Urządzenia pomiarowe Testo dla każdej branży

W naszym asortymencie można znaleźć mierniki, które sprawdzą się w niemal każdym przedsiębiorstwie. Szczególną popularnością cieszą się w przemyśle farmaceutycznym (przy produkcji, dystrybucji, składowaniu czy sprzedaży) i spożywczym, a także przy audytach, monitoringu produkcji oraz zarządzaniu obiektami. Urządzenia pomiarowe Testo dzielą się na:

  • rejestratory temperatury i wilgotności,
  • detektory wycieku gazu,
  • detektory wycieku freonu,
  • sondy do pomiaru ciśnienia czynnika chłodniczego,
  • manometry,
  • higrometry,
  • anemometry,
  • sondy wiatraczkowe

i wiele innych. Każdy miernik Testo danego rodzaju cechuje się odmiennymi parametrami, co pozwala na zakup modelu idealnie nadającego się do pracy w konkretnym przedsiębiorstwie. Wszystkie są za to niezawodne i wyjątkowo trwałe. Przekłada się to bezpośrednio na lata użytkowania bez potrzeby konserwacji czy częstego serwisowania. To jeszcze lepiej wpływa na prostotę obsługi urządzeń.

Mierniki Testo w przystępnej cenie

Wysokiej klasy urządzenia nie należą do najtańszych. Jeśli jednak porówna się ich przydatność i długi czas eksploatacji, to koszt zakupu przestaje wydawać się drogi. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby narzędzia pomiarowe Testo wyróżniały się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki dobrej umowie z niemiecką marką dostarczamy sprzęt, za który nie trzeba płacić wygórowanych pieniędzy. Nasz cennik z pewnością zwróci uwagę każdego, kto chce zaopatrzyć się w nowoczesne i zaufane rozwiązania w zakresie urządzeń pomiarowych.

Więcej na temat narzędzi Testo można dowiedzieć się podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami. Zachęcamy do zadawania im pytań. Z przyjemnością pomogą też w wyborze modelu, który najlepiej spełni oczekiwania.